0 342 337 22 83
  • slide 1
  • slide 1

GENEL KİMYASALLAR

HİDROJEN PEROKSİT

Ürün Kısa Özeti: %35 - AKKİM

Ürün Kategorisi: GENEL KİMYASALLAR

Birim Fiyatı: 3,00 TL

Ambalaj: 65 Kg.

K.D.V: %18

Genel Toplam: 230.00 TL

Sepete Ekle
Ürün Bilgileri

SATIŞ DETAYLARI: 

 

***   Fiyatlarımız, 1 ambalaj (65 kg) ürün için belirlenmiştir. 1 ambalajdan fazla alım yaptığınızda, alım miktarına bağlı olarak farklı oranlarda iskonto uygulanmaktadır.    

***   Ürün gönderimlerimiz  GAZİANTEP'den yapılmakta ve TÜRKİYE'nin heryerine anlaşmalı kargo firmalarıyla sevk edilmektedir.

***   Ürünün adresinize teslim süresi, şartlara bağlı olarak 1 ile 3 işgünü içerisinde gerçekleşmektedir.

***   Güvenli alışveriş yapabilmeniz için, ürün size teslim edilirken kargo firmamız aracılığıyla nakit veya kredi kartı ile tahsilat yapılabilmektedir. 

KULLANIM ALANLARI VE TEKNİK BİLGİLER:

 HİDROJEN PEROKSİT (% 35)

H2O2 

Tanım

: Renksiz kokusuz berrak sıvı.

Ambalaj birimi

: 65 kg’lık fıçılarda.

   

Kullanım alanları:

 Tekstil sektöründe kumaş ve ham bezin ağartılmasında; kağıt ve kağıt hamuru sektöründe kağıt hamurunun ve atık kağıdın beyazlatılmasında; kimya sektöründe oksidasyon ve hidroksilasyon reaksiyonlarında, perasetik asit, sodyum perborat, kalsiyum peroksit gibi inorganik peroksitlerin üretiminde; çevre kimyasalları sektöründe atık su arıtmada suda çözünmüş oksijen saplamada ve suyun zehirleyici etkisinin giderilmesinde; gıda sektöründe süt ve meyve suyu gibi içeceklerin kutularının sterilizasyonunda ve koruyucu olarak sütün içinde; ilaç sektöründe lokal mikrop öldürücü (antiseptik) olarak ve kontakt lens temizleyicisinde; kozmetik sektöründe saç rengi açmada ve saç boyasında; maden sektöründe çeşitli madenlerin zehirleyici etkilerinin giderilmesinde; metalurji sektöründe metalik yüzey oluşturmada; havuz kimyasalları sektöründe havuz sularının dezenfeksiyonunda kullanılır.

              Gıdalarla temas etmemesi için hidrojen peroksit ile dezenfekte edilen ambalaj malzemeleri daha sonra mutlaka yüksek ısıya tabi tutulmalıdır

Stoklama ve kullanım şekli:

              Hidrojen peroksit, serin bir alanda direkt güneş ışığından, ısıdan ve yanıcı malzemelerden uzak tutularak depolanmalıdır. Dekompozisyona yol açacak katalitik kirlenmeyi önlemek amacıyla ambalajı daima kapalı tutulmalıdır. Ürün temel olarak yanıcı olmasa bile dekompozisyonu sonucu açığa çıkan oksijen yanmayı şiddetlendireceğinden kullanım sırasında yanabilen organik maddelerle temasından kesinlikle kaçınılmalıdır. Dökülme ve saçılmalara karşı ürünün yayıldığı sahada suyla yıkanacağı miktarda su bulundurulmalıdır. Oluşan H2O2 buharlarının yayılmasını azaltmak için ortam havalandırılmalıdır. Ürün cilt, burun, boğaz ve ciğerler için tahriş edici olduğundan koruyucu kıyafet giyilmelidir. Hidrojen peroksit’in depolanmasında saf alüminyum (min. % 99,5), paslanmaz çelik (304/316 L), tantalum, zirkonyum, cam uygun olan malzemelerdir. Depolanmasında polietilen ve PVC malzemeler kullanılması sadece max.% 60’lık (ağırlıkça) çözeltileri için geçerlidir

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hidrojen Peroksit fiyatı, teknik veriler ve satış şartlarına ulaşmak için: 

Hidrojen peroksit nerelerde kullanılır, hidrojen peroksit nerede satılır, hidrojen peroksit satan firmalar, peroksit satan firmalar, hidrojen peroksit firmaları, hidrojen peroksit kaç lira, hidrojen peroksit fiyatı, hidrojen peroksiti nereden bulabilirim, kayısıda kullanılan kükürt azaltıcı, hidrojen peroksit nedir, ağartma kimyasalı, oksijenli su yapımında kullanılan kimyasal, peritrol, saç sarartmada kullanılan kimyasal, hidrojen peroksit almak istiyorum, hidrojen perıksit satın al, hidrojen peroksit ambalaj fiyatı, peroksiti nereden alabilirim, hidrojen peroksit kg fiyatı, hidrojen peroksit satın al.

MOLAR KİMYEVİ MADDELER PAZ. TİC İncilipınar Mah. Nail Bilen Cd. Halı Sarayı Kat:1 No:112 ŞEHİTKAMİL / GAZİANTEP Tel: 0342 3372283 - Fax: 0342 3372268 - Cep: 0533 2727126 - Cep: 0542 5875516 Sevkiyatla İlgili Önemli Not: Ürünlerimiz çeşidine göre İSTANBUL, İZMİR veya GAZİANTEP'den adreslerinize gönderilmektedir.