0 342 337 22 83

Sipariş Sorgulama

  • slide 1
  • slide 1

MAKİNA BAKIM ve TEMİZLEME ÜRÜNLERİ

ELEKTRONİK KART ve DEVRE TEMİZLEYİCİ

Ürün Kısa Özeti: Elektrikal Solvent

Ürün Kategorisi: MAKİNA BAKIM ve TEMİZLEME ÜRÜNLERİ

Birim Fiyatı: 10,00 TL

Ambalaj: 30 Kg.

K.D.V: %18

Genel Toplam: 354.00 TL

Sepete Ekle
Ürün Bilgileri

Özel Kodu : MOLİX S-305

Bu üründe 5 litre ve 10 litre  ambalaj çeşitleride bulunmaktadır. Bu ambalajlara ait fiyatları görmek için ise yukardaki İNCELEYİN  yazan kutucuğa tıkladıktan sonra açılan alfabetik fiyat listesinden ürün adını bulmanız yada yukarda bulunan  ürün ara  kutucuğuna ürün adını yazarak arama yapmanız yeterlidir.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SATIŞ DETAYLARI:

***   Fiyatlarımız, 1 ambalaj (30 litre) ürün için belirlenmiştir. 1 ambalajdan fazla alım yaptığınızda, alım miktarına bağlı olarak farklı oranlarda iskonto uygulanmaktadır.

***   Ürün gönderimlerimiz stok durmuna göre İSTANBUL yada GAZİANTEP'den yapılmakta ve TÜRKİYE'nin heryerine anlaşmalı kargo firmalarıyla, kapınıza kadar sevk edilmektedir.

*** Ürünün adresinize teslim süresi, şartlara bağlı olarak 1 ile 5 işgünü içerisinde gerçekleşmektedir.

*** Güvenli alışveriş yapabilmeniz için, ürün size teslim edilirken kargo firmamız aracılığıyla nakit veya kredi kartı ile tahsilat yapılabilmektedir.

KULLANIM ALANLARI ve TEKNİK BİLGİLER:

 MOLİX S 305

ELEKTRONİK KART ve DEVRE TEMİZLEYİCİ
    Molix S 305 Hem elekktrikli hemde elektronik tüm elektrikal ekipmanın ve devrelerin temizlenmesi ve yağdan arındırılması için kullanılan özel bir üründür. Plastik, kauçuk, naylon ve boyaya zarar vermez, klorlu solvent içermez.

Özellikleri ;

  • Çok güçlü bir yağ çözücüdür.

  • Klor / flor içermediğinden çevrenin ve sağlığınızın dostudur.

  • 25000 volta kadar yalıtkandır.

  • Aşındırıcı değildir, tortu bırakmaz, tozların yeniden birikmesine engel olur.

  • Geniş kullanım alanlıdır. Plastik, metal, alüminyum parça temizliklerinde güvenle kullanılabilir.

  • Uygulama sırasında kullanıcıya rahatsızlık vermez.
     

Ürünün Kullanım Alanları ve Kullanım Şekli ;

Elektrik motorları, kontrol panoları, bilgisayarlar, ofis makineleri, televizyonlar. iletişim ve komünikasyon ekipmanları vs alanlarda kullanılır.
Öncelikle çalışır haldeki techizat kapatılır. Püskürtme ve daldırma yöntemi ile kullanılabilir. Silme yöntemi ile temizlenmesi gereken parçalarda bez veya fırça ile yüzeye tatbik edebilirsiniz

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Elektronik kart ve devre temizleyici fiyatı, teknik verileri ve satış şartlarına ulaşmak için:

Elektronik kart ve devre temizleyici nerelerde kullanılır, elektronik kart ve devre temizleyici nerede satılır, elektronik kart ve devre temizleyici satan firmalar, elektrik devreleri temizleyici kimyasal satan firmalar,  elektrikli malzeme temizleyici kimyasal satışı yapan firmalar, eletronik kart temizleyici kaç lira, elektronik kartlar için yağ sökücü fiyatı, elektronik kart devre bakım kimyasallarını nereden bulabilirim, elektrik motoru temizleyici kimyasal nereden bulabilirim, elektrikli devre temizleyici kimyasal, elektrikli sistem parçaları temizleyen kimyasal maddeler, elektronik devre yağ sökücü temizleyiciler, endüstriyel kimyasal satan firmalar, endüstriyel kimyasal satışı yapan firmalar, elektrikli devreler için kimyasal temizleyiciler, elektrikli makina parçaları temizleyen kimyasal satan firmalar, elektronik bakım kimyasalları, elektronik sistemleri temizleyen kimyasallar, elektronikler için endüstriyel kimyasallar, devre yağ sökücü, elektrik motor üzerinden yağ sökücüler, elektronik kart yağ temizleyici, elektronik devre yağ temizleyiciler, kart devre temizleyiciler, makina elektrikli parçalarından kurum söken kimyasallar, elektrik motor parçası temizleyen kimyasallar, elektronik parçalarda tiner yerine kullanılan yağ sökücü, elektronik devrelerde mazot yerine kullanılan yağ sökücü, elektronik kartlarda benzin yerine kullanılan yağ sökücü,  elektronikler için yağ sökücüler, kart devre temizleyici, devre temizleyici, kart temizleyici, devre temizleyici kg fiyatı, devre temizleyici 5 kg ambalaj, kart temizleyici ambalaj fiyatı, kontrol pano temzileyici kimyasal, kontrol panolarını temizleyiciler,

 

 

MOLAR KİMYEVİ MADDELER PAZ. TİC İncilipınar Mah. Nail Bilen Cd. Halı Sarayı Kat:1 No:112 ŞEHİTKAMİL / GAZİANTEP Tel: 0342 3372283 - Fax: 0342 3372268 - Cep: 0533 2727126 - Cep: 0542 5875516 Sevkiyatla İlgili Önemli Not: Ürünlerimiz çeşidine göre İSTANBUL, İZMİR veya GAZİANTEP'den adreslerinize gönderilmektedir.