0 342 337 22 83
  • slide 1
  • slide 1

GIDA KATKI MADDELERİ

KALSİYUM KLORÜR

Ürün Kısa Özeti: Solvay

Ürün Kategorisi: GIDA KATKI MADDELERİ

Birim Fiyatı: 3,00 TL

Ambalaj: 25 Kg.

K.D.V: %18

Genel Toplam: 89.00 TL

Sepete Ekle
Ürün Bilgileri

 Kalsiyum Klorür –  25 Kg

Ürün ve sipariş ile ilgili olarak 0342 337 22 83 – 0533 272 71 26  nolu hatlarımızdan destek alabilirsiniz.

 

Kalsiyum Klorür Özellikleri ve Kullanım Alanları:

 

Ambalaj :

25 Kg

Ürün Adı :

Kalsiyum klorür

Fiziksel Hali :

 Katı

Ürünün Kargoya Verildiği Merkez :

 Gaziantepden Kargoya Verilir

 

 Kimyasal adı: Kalsiyum klorür

 

Kimyasal formülü: CaCl2 . nH20 (n=0, 2 veya 6 )

 

Molekül ağırlığı: 110.99 (susuz), 147.02 (dihidrat ), 219.08 (hekzahidrat)

 

Saflık: Susuz bazda içeriği %93.0'den az olmamalıdır.

 

Tanımlama: Beyaz, kokusuz, higroskopik toz veya hava ile temas edince tozlanan kristaller.

 

Asitliği düzenlemek, meyve ve sebzelerde dayanıklılığı arttırmak, metalleri bağlamak.

 

Sıvılaştırılmış CaCl2, kalsiyum metali elde edebilmek için elektrolize edilebilir.

 

Kalsiyum klorür, çözelti içerisinde kalsiyum iyonu kaynağı olarak görev yapar ve kalsiyum bileşiklerinin çözünememesinden dolayı, çökelmeye sebep olur.

 

 

 

Kalsiyum Klorür Nasıl Tedarik Edebilirim?

 

Kalsiyum Klorür  ve diğer kimyasal hammaddeleri sitemizden direk satın alabilir ya da

 0342 337 22 83 – 0533 272 71 26 nolu hatlarımız üzerinden telefonla arayarak teknik bilgi alabilir, sipariş verebilirsiniz. 

 

 kimyasalfiyatlari.com   güvencesiyle artık Kalsiyum Klorür nereden edebilirim?nasıl sipariş verebilirim?, nerelerden alabilirim? diye düşünmenize gerek yok. En uygun fiyatlı Kalsiyum Klorür siparişi vermek ve düzenlenen kampanyalardan yararlanabilmek için tek yapmanız gereken sitemizi takip etmek. Üyeliksiz alışveriş özelliğimiz ile herhangi kart bilgisi ve özel bilgilerinizi vermeden kolayca sipariş verebilirsiniz.

 

 

***Ürünlerimizin özelliklerine uygun olan tüm belgeleri mevcut olup, talep edildiğinde siparişle beraber gönderilmektedir

 

 

 

Önemli Bilgilendirme:

     

**Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle görsel üzerinde yer alan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri farklılık gösterebilir.

 

**Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı ve kullanım tavsiye değildir. Kullanım amacına uygun küçük denemelerle, ürünün size veya sisteminize uygunluğunu ve kullanım oranlarını siz belirleyebilirsiniz. 

 

**Sitemizde satılan bu ürünler kimyasal ürün veya kimyasal içerikli ürünlerdir. Kimyasal ürünleri el, yüz ve gözünüze temas ettirmeyiniz, direk solumayınız. Kullanırken eldiven, gözlük, ve geçirgenliği olmayan tulum ve ayakkabılar giyiniz. 

 

**Yukarıda yazan bilgileri dikkatle okuyunuz, dikkat etmemenizden kaynaklanan maddi zarar ve ziyanlarınızdan, kaza ve sağlık sorunlarınızdan firmamız sorumlu değildir.

 

 

Kalsiyum Klorür ya da diğer kimyasal hammaddelerin siparişini, üyeliğe gerek olmadan kimyasalfiyatlari.com sitemizden verebilirsiniz. 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kalsiyum Klorür nedir, ne demektir, ne işe yarar, nerede nerelerde kullanılır, hangi sektörde sektörlerde kullanılır, formülü nedir, teknik bilgi kullanım alanları nerelerdir, kullanılan alanlar, kullanılırmı, kullanım amacı, hakkında bilgi, görünüşü nasıldır, sıvımı sıvımıdır, tozmu tozmudur, ambalaj şekli nasıldır, nede nerede nerelerde suda alkolde yağda çözünür çözülür çözünürmü çözülürmü, nerde nerede nerelerde satılır, satışını yapan satan firma firmalar eticaret internet sitesi siteleri hangileridir kimlerdir, nerede bulunur, bulabilirim alabilirim, satıcıları kimlerdir, kimyasal firmaları, kaç lira, kaç tl, fiyatı, satış, satışı, satış fiyatı, fiyatı nedir, ambalaj bidon çuval kilo kilogram kg litre lt fiyatı nedir, kaç para, nereden alabilirim bulabilirim, kullanılan , kullandığı. Kimyasal  kimyasallar fiyatları, sanayide endüstride sanayisinde kullanılan kimyasallar, almak istiyorum, temin tedarik temini tedariği edebileceğim bulabileceğim yerler firmalar siteler, kimyasal firması firmaları ticaret internet eticaret siteleri, satın alma, alabileceğim yerler, satın al.

MOLAR KİMYEVİ MADDELER PAZ. TİC İncilipınar Mah. Nail Bilen Cd. Halı Sarayı Kat:1 No:112 ŞEHİTKAMİL / GAZİANTEP Tel: 0342 3372283 - Fax: 0342 3372268 - Cep: 0533 2727126 - Cep: 0542 5875516 Sevkiyatla İlgili Önemli Not: Ürünlerimiz çeşidine göre İSTANBUL, İZMİR veya GAZİANTEP'den adreslerinize gönderilmektedir.